تور زمینی از شیراز به کیش

تور زمینی از شیراز به کیش

تور زمینی از شیراز به کیش

تور زمینی از شیراز به کیش   امروزه میتواند اولویت بسیاری از خانواده ها برای تفریح و گردشگری باشد. پس ادامه ی مطلب را از دست ندهید و این فرصت ایده ال را برای تفریح و گردش خانواده ی ارزشمند خود از دست ندهید. در ادامه شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بدانید که انتخاب چه تور گردشگری به نفع شما خانوار های محترم ایرانی است پس با ما همراه باشید.

سفر زمینی از شیراز به کیش

شما در شیراز هستید و ما می‌خواهیم در این مطلب از سفر زمینی از شیراز به کیش برای شما بگوییم. درست است که خوشا شیراز و وصف بی مثالش، این درست، اما برای هر کس سفر یک ضرورت است و هر کسی باید از شهر خود سفر رود؛ تا به قول حضرت سعدی: تا پخته شود خامی. ما هم در مملکتی به سر می‌بریم که هر سوی که بنگردید زیبایی و جمال است و گشت و گذار در آن مایع مباحات. از این رو لطفا شیرازی بودن خود را کنار بگذارید و آن اسباب “سفرو” را بردارید دم و دستگاه را جمع کنید بزنید به جاده که وقت دیر است. البته تور کیش از شیراز نیز انتخاب دیگری برای شماست.

ما در کیش بوک همه چیز را درباره این درّ یتیم خلیج فارس برای شما توضیح می‌دهیم با خواندن سایت ما دیگر چیزی نمی‌ماند تا بهانه‌‌ای برای سفر نکردن به کیش باقی بماند. شیراز یکی از پر جمعیت‌ترین مراکز استان در صفحات جنوبی کشور است و هر ساله شیرازان بسیاری راه سفر زمینی از شیراز به کیش را در پیش می‌گیرند.

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

 

برنامه ریزی برای سفر زمینی از شیراز به کیش

اول از همه باید به وسایل سفر بپردازیم و بعد راه را بررسی می‌کنیم و راه های سفر زمینی از شیراز به کیش را با هم بررسی می‌کنیم. اما قبل از هر چیز یک برنامه ریزی لازم است.

در سفر‌های زمینی یکی از مهم ترین موارد احتساب زمان است. شما باید به موقع به اسکله هایی برسید که کشتی‌های ماشین بر، ماشین شما را به جزیره کیش می‌رسانند. اگر این زمان بندی غلط از آب در آید مجبور می‌شوید چند ساعتی را به انتظار سرویس بعدی کشتی ماشین بر بایستید.

البته این انتظار در کنار خلیج فارس چندان هم بد نمی‌گذرد زیرا در کنار دریا هستید و اندکی گشت و گذار می‌تواند خستگی رانندگی طولانی را از تن شما به در کند. اما هیچ خستگی در کردنی در یک سفر مانند چند ساعت خواب در هتل نیست. پس من به عنوان اولین انتخاب به موقع رسیدن به بندر را به شما توصیه می‌کنم.

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

از دیگر مطالب سایت نیز دیدن فرمایید

تور شیرازگردی

تور آنتالیا

تور زمینی وان ترکیه از شیراز

تور زمینی از شیراز به کیش

شرح کامل مسیر های سفر زمینی از شیراز به کیش

بسته به مسیری که انتخاب می‌کنید سفر شما هفت یا هشت ساعت به طول می‌انجامد. به عبارت دقیق‌تر اگر از کوتاه ترین جاده به سمت بندر چارک برانید سفر زمینی از شیراز به کیش ۶ ساعت و ۳۴ دقیقه طول می کشد البته از چارک تا کیش یک ساعت راه است که باید با کشتی ماشین بر طی مسیر کنید. که جمعا حدود ۷ ساعت مسیر شما به طول می انجامد.

اسکله دوم

ی که می‌توانید از آن به کیش بروید اسکله آفتاب است که تنها ۱۸ دقیقه با کیش فاصله دارد اما باید یک ساعت از چارک تا اسکله آفتاب ماشین برانید و باز هم سفر شما را حدود ۷ ساعت زمان می‌برد.

از ما می شنوید به چارک که رسیدید اندکی منظر بمانید تا کشتی ماشین بر بیاید و ۶۰ دقیقه زیبا را روی دریا بگذرانید. البته این ۶۰ دقیقه زمانی است که دریا آرام باشد و گرنه باید زمان بیشتری را روی موج های خروشان سفر کنید.

کوتاه ترین مسیر سفر زمینی از شیراز به کیش

کوتاه ترین مسیر بین شیراز و کیش یا بهتر بگویم بندر چارک ۵۲۰ کیلومتر است مانند تمام مسیر‌هایی که از شیراز به کیش ره سپار می‌شوند کار با حرکت از شیراز به سمت فسا شروع می‌شود. پل فسا را که گذراندید تمام خروجی ها را به سمت راست بروید تا به “تفیهان” برسید و از کمربندی آن باز به سمت جنوب بروید.

شهرهای پیش روی شما کوار و فیروزآباد است که همه را باید به سرعت بگذرانید. این مسیر از دو راهی گمبیدو کمی سخت هم می شود زیرا ماشین‌های سنگینی که از عسلویه عازم دیگر نقاط ایران می‌شوند، از این دوراهی وارد جاده می شوند و عملا “جاده فیروزآباد” تا چارک را به جاده‌ای صنعتی بدل می‌کنند.

بنابراین اگر برای تفریح به کیش می‌روید بهتر است از دو مسیر دیگر بروید:

مسیر طولانی‌تر سفر زمینی از شیراز به کیش

این مسیر طولانی اما بسیار زیباست. این مسیر تا چارک ۸ ساعت و بیست دقیقه طول می کشد اما کسانی که از مسیر جهرم، لار، بندر لنگه به کیش می‌روند در بندر لنگه سوار کشتی شده و حدود ۱۵۰ دقیقه زیبا را روی آب می‌گذرانند و از دریانوردی لذت می‌برند.
این مسیر در سر راه خود چند منطقه حفاظت شده طبیعی را دارد و از سویی بندر خمیر را سر راه خود می‌بیند. اگر برای یک سفر کاملا تجاری هم به کیش می روید حیف است در بندر خمیر از ماشین پیاده نشوید و ساعتی را به قدم زدن در این بندر زیبای سنتی نگذرانید.

تور زمینی شیراز به کیش

بهترین زمان تور زمینی کیش شیراز به کیش :

کیش در برخی از ماه های سال دارای آب و هوای گرم و در برخی ماه ها دارای آب و هوایی مناسب سفر میباشد که بهترین زمان برای سفر شما به کیش هم از دی ماه تا اردیبهشت ماه می باشد که گرمی هوا ازاردهنده نیست و میتوانید با خیالی راحت انواع تفریحات جزیره را تجربه کنید.

مدت زمان سفر به کیش از شیراز :

شیراز به جزیره کیش نزدیک می باشد و شما میتوانید با ماشین شخصی و یا قطار خود را به جزیره برسانید اما در انتهای سفرهای زمینی از شیراز به کیش باید با استفاده از کشتی های مسافربری به کیش بروید.

در سفر هوایی این مشکل را نخواهید داشت و مستقیما وارد جزیره خواهید شد. شما در عرض یک ساعت و ده دقیقه به جزیره می رسید و میتوانید از اقامت خود در هتل های کیش لذت ببرید.

به دلیل فاصله مناسبی که شیراز به کیش دارد نسبت به شهرهای دیگر پروازهای بیشتری دارد و به همین دلیل قیمت بلیط هواپیما از شیراز ارزان تر می باشد.

 

راه های زمینی سفر به کیش از شیراز :

شاید با وجود سفرهای هوایی راحت و بی دردسر به کیش ، ترجیح دهید با ماشین شخصی خود سفر کنید و از مناظر بین راه هم استفاده کنید. راه های مختلفی برای سفر به کیش از شیراز از طریق زمینی وجود دارد که با توجه به مسیر انتخابی شما سفر بین هفت تا نه ساعت طول خواهد کشید.

کوتاه ترین مسیر ، جاده شیراز به چارک است که شش ساعت زمان می برد و پس از رسیدن به چارک با کشتی میتوانید وارد جزیره شوید که سفر دریایی شما هم یک ساعت به طول می انجامد و در مجموع هفت سال در راه خواهید بود.

 مسیر اول 

: شما از شیراز به سمت فسا حرکت میکنید و سپس به سمت تفیهان بروید و کوار و فیروزآباد رو رد کنید. جاده فیروز اباد تا چارک جاده ای صنعتی و پر از ماشین های بزرگ می باشد که سبب می شود برای توقف و لذت برد از مناظر راه جالبی برای سفر نباشد.

 

مسیر دوم : مسیر دوم که بسیار زیبا می باشد و برای سفر زمینی توصیه میشود ، مسیر  جهرم، لار، بندر لنگه می باشد که حدود هشت ساعت طول میکشد و در پایان هم ۱۵۰ دقیقه سفر دریایی در انتظار شماست. این مسیر با وجود مناظر فوق العاده میتواند خاطره ای خوش از سفر زمینی در ذهن شما به جای گذارد.

 

پس از رسیدن به کیش میتوانید در هتل های ارزان قیمت یا هتل های لوکس جزیره کیش اسکان کنید و سپس سراغ گردش در بازارهای کیش رفته و انواع تفریحات جزیره مثل پاراسل ، غواصی ، شاتل ، اسکوتر برقی و … را تجربه کنید و سفری بی نظیر برای خود رقم زنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post تور زمینی شیراز به گرجستان
Next post تور شمال از شیراز زمینی