خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمت شما عزیزان هستیم با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول .ما با قرار دادن رنج قیمت ها،شماره تماس،ادرس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما اسان تر خواهیم کرد.از اینکه تا اخر این پست ما رو همراهی میکنید و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید صمیمانه سپاس گذاریم.

بلیط هواپیما تهران به دزفول

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به دزفول و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به دزفول

خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول

سفر به دزفول

دزفول یکی از شهرهای استان خوزستان است که در فاصله ۷۲۱ کیلومتری تهران و ۱۵۵ کیلومتری اهواز واقع شده است. دزفول یکی از قدیمی‌ترین شهرهای استان خوزستان است که قدمت آن به چندین هزار سال پیش و به زمان ساسانیان می‌رسد. این شهر از لحاظ تاریخی مکان‌های برجسته و خاصی دارد. ترکیب ساختار آجری با معماری اصیل ایرانی و نقش و نگارهای زیبا روی بناهای این شهر، دزفول را به «موزه آجر ایران» تبدیل کرده است. به دلیل هشت سال مقاومت و پایداری مردم این شهر در جریان جنگ تحمیلی بین ایران و عراق، از سال ۲۰۱۱ روز چهارم خرداد را با نام دزفول نامگذاری کرده‌اند.
نام قدیمی این شهر «دژپل» بوده که مشتق شده از واژه‌ “پل” و “دژ” به معنی قلعه می‌باشد- منظور قلعه‌ای است که تعدادی نگهبان و محافظ و مامور برای حفاظت پل و از همه مهمتر امنیت شهر در آن زندگی می‌کردند. قدمت پل قدیمی دزفول که بر روی رودخانه دز قرار گرفته است، به سلسله ساسانیان می‌رسد و به دلیل اهمیت و ارزش ارتباطی خود، در دوره‌های گوناگون حکومتی در ایران، تعمیر، بازسازی و احیا گشته است.

آب و هوای دزفول

دزفول آب وهوایی گرم و نیمه خشک دارد. تابستان‌های این شهر بسیار گرم و زمستان‌های آن معتدل است. میزان بارندگی در این شهر نسبت به اکثر شهرهای جنوبی ایران بیشتر است اما این میزان بارش نیز محدود به ماه‌های نوامبر تا اپریل است. میانگین بارش متوسط سالانه در این شهر ۳۵۷ میلیمتر است.

قیمت بلیط تهران دزفول

قیمت بلیط تهران دزفول متناسب با فصول مختلف سال متفاوت است و زمان خرید بلیط در کاهش و یا افزایش قیمت بلیط تاثیر مستقیم دارد. این بلیط نیز مانند بلیط های دیگر در زمان تعطیلات با افزایش قیمت رو به رو می‌شود و عزیزان باید زمان خرید بلیط خود را حتما در نظر داشته باشند. قیمت بلیط تهران دزفول از قیمت حداقل ۸۱,۲۰۰ تومان تا حداکثر ۳۷۹,۰۰۰ تومان متغیر است و جدول زیر ریز قیمت‌ها بلیت تهران دزفول را برای شما نمایش می‌دهد:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران دزفولحداقل : ۸۱,۲۰۰ تومان
حداکثر : ۳۷۹,۰۰۰ تومان
حداقل : ۴۵,۱۰۰ تومان
حداکثر : ۲۰۰,۶۰۰ تومان
حداقل : ۱۴,۵۰۰ تومان
حداکثر : ۴۴,۱۰۰ تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما تهران دزفول برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.

پرواز تهران به دزفول

فاصله تهران تا دزفول حدود ۷۰۰ کیلیومتر میباشد و همین موضوع انتخاب هواپیما برای تردد در این مسیر را جزء اولیت های اول قرار داده است. مدت زمان سفر با هواپیما در این خط هوایی کمتر از یک ساعت انجام میگیرد و توسط ایرلاین های مختلف این پشتیبانی میشود.

برای رزرو بلیط پرواز تهران به دزفول، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و…) در گت بیلیت، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج بررسی کنیدبا خرید بلیط هواپیما تهران دزفول شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر زیبای دزفول فاصله دارید.

فرودگاه دزفول

وجود فرودگاه، ایستگاه قطار در کنار مسیرهای پرتردد زمینی موجب شده است که رفت وآمد به این شهر بسیار راحت باشد. فرودگاه دزفول از قدیمی ترین فرودگاه های ایران محسوب می شود که قدمت آن به زمان محمد رضا شاه پهلوی باز می گردد. این فرودگاه توسط مهندسان ایتالیایی به منظور کاربردهای نظامی تاسیس شد. ساخت پایگاه وحدتی یا همان پایگاه چهارم شکاری دزفول در کنار این فرودگاه موجب شد که در زمان جنگ تحمیلی این فرودگاه بسیار مورد استفاده قرار بگیرد. در سال ۱۳۸۶ تصمیم گرفته شد که بخشی از این فضا را به فرودگاه مسافربری دزفول تبدیل شود تا ارتباطات دزفول گسترش یابد. این فرودگاه با دو پرواز در هفته به مقصد تهران فعالیت خود را آغاز نمود. فرودگاه دزفول تنها فرودگاهی است که در شمال استان خوزستان واقع شده و در حال حاضر روزانه به طور مرتب پروازهایی به مقصد تهران، مشهد و شیراز دارد.

در نکواوج بیشتر بخوانید:

شرکت های هواپیمایی متعددی با فرودگاه دزفول همکاری دارند که از جمله آن ها می توان به ماهان، معراج، کیش ایر، قشم ایر، آسمان، ایران ایرتور، کاسپین و نفت اشاره نمود که برخی از آن ها دارای دفاتر نمایندگی فعال فروش بلیط در فرودگاه هستند و مسافران می توانند به منظور خرید بلیط هواپیمادزفول به مقصد مورد نظر به این دفاتر مراجعه نمایند.

فرودگاه دزفول از نظر امکانات رفاهی در سطح مناسبی قرار دارد و مسافرانی که به این فرودگاه مراجعه می کنند در ساعات حضور در فرودگاه قطعا احساس راحتی خواهند داشت. از جمله مهم ترین امکانات رفاهی این فرودگاه می توان به سالن انتظار بزرگ، اتاق کودک و مادر، غرفه های فروشگاهی، رستوران و کافه تریا، پایانه تاکسی، پارکینگ دستگاه خود پرداز و … اشاره نمود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول ایران ایر

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران دزفول و اطلاعات پرواز تهران دزفول ( قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تهران دزفول ایران ایر Iran Air Airlines ) :

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به دزفول ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
فرودگاه دزفول ( DEF )
برنامه پرواز ایران ایر تهران دزفول تهران ( قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران ) :

پروازهای هفتگی از دزفول به تهران و تهران به دزفول بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران دزفول کاسپین

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران دزفول و اطلاعات پرواز تهران دزفول ( قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول ) بوسیه هواپیمایی کاسپین ( پرواز تهران دزفول کاسپین Caspian Airlines ) :

کاسپینفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به دزفول ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
فرودگاه دزفول ( DEF )
برنامه پرواز کاسپین تهران دزفول تهران ( قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران ) :

پروازهای هفتگی از دزفول به تهران و تهران به دزفول بوسیله کاسپین انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران دزفول آسمان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران دزفول و اطلاعات پرواز تهران دزفول ( قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز تهران دزفول آسمان  Aseman Airlines ) :

آسمانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به دزفول ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
فرودگاه دزفول ( DEF )
برنامه پرواز آسمان تهران دزفول تهران ( قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران ) :

پروازهای هفتگی از دزفول به تهران و تهران به دزفول بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران دزفول آتا

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران دزفول و اطلاعات پرواز تهران دزفول ( قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول ) بوسیه هواپیمایی آتا ( پرواز تهران دزفول آتا ATA Airlines ) :

آتافرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به دزفول ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه

خرید انلاین بلیط هواپیما تهران به دزفول

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به دزفول و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به دزفول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما از تهران به خوی Previous post خرید بلیط هواپیما از تهران به خوی
خرید بلیط هواپیمای دزفول به تهران Next post خرید بلیط هواپیمای دزفول به تهران