خرید بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

خرید بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

خرید بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس با پست جدید خرید بلیط هواپیما از تهران به اردبیل در خدمتتون هستیم. ما قصد داریم با گذاشتن رنج قیمت ها.ادرس .شماره تماس و نحوه ی رزرو… دسترسی را برای شما عزیزان اسون تر کنیم. خوشحال میشیم تا اخر این پست ما رو همراهی کنید و در اخر این پست برای بهبود خدمات ما نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.با تشکر

خرید بلیط هواپیما تهران به اردبیل

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به اردبیل و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

 بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به اردبیل

سفر به اردبیل

اردبیل شهری باستانی در شمال غربی ایران و مرکز استان اردبیل است. این شهر در شمال شرقی استان آذربایجان قرار دارد. تجارت ابریشم و فرش در شهر اردبیل مشهور است. قالی‌های اردبیل در جهان مشهور هستند و فرش‌های باستانی اردبیل را در زمره بهترین فرش‌های کلاسیک ایران می‌توان به حساب آورد. اردبیل شهری است که با ثبت بنایی تاریخی مانند آرامگاه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میراث جهانی یونسکو از منظر تاریخی بسیار حائز اهمیت است.
همجواری اردبیل با دریای خزر و جمهوری آذربایجان، این شهر را به مرکز سیاسی و اقتصادی مهمی در طول تاریخ خود، به ویژه در منطقه قفقاز تبدیل کرده است. اردبیل طی قرن‌های متمادی، منطقه تجاری مهمی بین روسیه و خاورمیانه محسوب می‌شده است.
طی جنگ ایران و روسیه که از سال ۱۸۲۸ تا ۱۸۳۰ طول کشید، نیروهای روسی ایران را اشغال کردند و بسیاری از بناهای مهم این شهر آسیب دیدند و جواهرات تاریخی به یغما برده شدند.
با ظهور خاندان صفوی در اردبیل و تشکیل حکومت صفوی، اردبیل از جایگاه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خاصی برخوردار شد. به طوریکه بسیاری از نابسامانی‌هایی که در این شهر وجود داشت از میان رفت و حکومتی دینی و مذهبی در این شهر پایه‌گذاری شد.

اردبیل

اردبیل امروزه یکی از شهرهای مهم کشور است و به خاطر وجود آثار تاریخی به ویژه مقبره‌های خاندان شیخ صفی و همجواری با چشمه‌های آب گرم سرعین و دسترسی به جمهوری آذربایجان یکی از کانون‌های جذب گردشگر می‌باشد. سیمای طبیعی و اقلیم استان اردبیل به دلیل تفاوت‌های جغرافیایی مناطق مختلف آن دارای تنوع می‌باشد. چهره عمومی شهرستان اردبیل از ارتفاعات کوهستان‌های سبلان، طالش و بزقوش متاثر است و هر ساله هزاران نفر از سایر استان‌های کشور به این شهر مسافرت می‌کنند و مردم مهمان‌نواز آن به گرمی و با چهره‌ای گشاده پذیرای مسافران خود هستند.

آب و هوای اردبیل

مهمترین ویژگی‌ اردبیل، آب و هوای مطبوع و دلپذیر آن است. به طوریکه هوای این شهر در طول فصل بهار و تابستان نیز خنک است. به طور کلی اردبیل آب و هوای سرد و قاره‌ای دارد. در حالیکه تابستان‌های اردبیل بسیار خنک است و بسیاری از گردشگران در طول ماه‌های گرم تابستان این شهر را برای سفر انتخاب می‌کنند، زمستان‌های آن بسیار سخت است، به طوریکه کمترین میزان دمایی که برای این شهر به ثبت رسیده، ۳۳- درجه سانتیگراد است. میزان بارندگی سالیانه نیز در این شهر ۳۸۰ میلیمتر است.

تهیه بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

فرودگاه اردبیل

فرودگاه بین المللی اردبیل در سال ۱۳۶۹ در شمال شرقی این شهر تاسیس شد. این فرودگاه مجهز به یک باند آسفالته به طول ۳۲۹۹ متر می باشد و در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۹۹۰۰ پرواز در آن به انجام رسیده است.

فروش بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اردبیل

تاریخ، طبیعت، تفریح، اب درمانی و جاذبه های گردشگری تنها بخشی از واژه هایی هستند که با خرید یک بلیط هواپیما اردبیل نصیبتان می شود. همانطور که می دانید شرایط جغرافیایی شهر سردسیر اردبیل آن را به مقصدی بی نظیر برای دو فصل بهار و تابستان بدل ساخته است. با این حال قطعاً نمی توان از خیر رزرو یک بلیط هواپیما اردبیل در فصل زمستان نیز گذشت، آن هم وقتی که شرایطی وجود دارد تا بتوانید در هوایی برفی در یک استخر آب گرم روباز شنا کنید! از این رو می توان گفت بهار یا زمستان چندان تفاوتی ندارد، چرا که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اردبیل برای شما بسته به اولولیت های سفر و روحیه ماجراجویی تان متفاوت خواهد بود.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از تهران به اردبیل

بلیط چارتر تهران به اردبیل

در دسته‌بندی فروش بلیط های هواپیما دو نوع بلیط داریم. بلیط سیستمی و بلیط چارتر. بلیط های سیستمی همیشه نرخ قیمت ثابتی دارند و بر اساس تصمیم شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. بلیط سیستمی هواپیما قابلیت استرداد دارد درصورتی‌که بلیط چارتری چنین نیست. همچنین در بلیط های سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان متفاوت است و معمولاً بلیط هواپیما برای کودکان ارزان‌تر است.

خرید بلیط هواپیمایی تهران به اردبیل

پرواز تهران اردبیل ایران ایر

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اردبیل و اطلاعات پرواز تهران ایلام ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تهران اردبیل ایران ایر Iran Air Airlines ) :

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اردبیل ۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
فرودگاه اردبیل ( ADU)
 برنامه پرواز ایران ایر تهران اردبیل تهران ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) :

روزی ۲ پرواز ایران ایر از تهران به اردبیل و اردبیل به تهران بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران اردبیل آسمان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اردبیل و اطلاعات پرواز تهران ایلام ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز تهران اردبیل آسمان Iran Aseman Airlines ) :

آسمانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اردبیل ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
فرودگاه اردبیل ( ADU)
 برنامه پرواز آسمان تهران اردبیل تهران ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) :

روزی ۲ پرواز آسمان از تهران به اردبیل و اردبیل به تهران بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران اردبیل آتا

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اردبیل و اطلاعات پرواز تهران ایلام ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) بوسیه هواپیمایی آتا ( پرواز تهران اردبیل آتا ATA  Airlines ) :

آتافرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اردبیل ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
فرودگاه اردبیل ( ADU)
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران اردبیل ماهان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اردبیل و اطلاعات پرواز تهران ایلام ( قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل ) بوسیه هواپیمایی ماهان ( پرواز تهران اردبیل ماهان Mahan Airlines ) :

ماهانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اردبیل ۰۰ ساعت و ۵۰ دقیقه

قیمت بلیط پرواز تهران اردبیل

قیمت بلیط پرواز تهران اردبیل هم با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر می‌کند و در فصول مختلف قیمت‌های متفاوتی وجود دارد. اردبیل با توجه به شرایط آب و هوایی به خصوص در فصل زمستان، میزبان خیل عظیمی از هموطنان کشورمان است. باید به این نکته هم توجه داشت که بلیط تهران اردبیل یکی از پرتقاضا ترین بلیط هاست و روزانه ۱۴ پرواز از سمت تهران به سمت اردبیل برقرار می‌شود. قیمت بلیط هواپیمای تهران اردبیل در برخی موارد از قیمت پایه ۷۳,۴۰۰ به نزدیک ۴۹۸,۲۰۰ تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط تهران اردبیل را در نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران اردبیلحداقل : ۷۳,۴۰۰ تومان
حداکثر : ۴۹۸,۲۰۰ تومان
حداقل : ۱۵۰,۳۰۰ تومان
حداکثر : ۴۲۰,۶۰۰ تومان
حداقل : ۴۵,۰۰۰ تومان
حداکثر : ۹۰,۰۰۰ تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما تهران اردبیل برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما از تهران به تبریز Previous post خرید بلیط هواپیما از تهران به تبریز
خرید بلیط هواپیما از تهران به اصفهان Next post خرید بلیط هواپیما از تهران به اصفهان