خرید بلیط هواپیما تهران به اراک

خرید بلیط هواپیما تهران به اراک

خرید بلیط هواپیما تهران به اراک

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمتتون هستیم با پست خرید بلیط هواپیما تهران به اراک.با قراردادن رنج قیمت ها ،ادرس ها، شماره تماس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما عزیزان اسان تر کنیم. امیدواریم تا اخر این پست مارو همراهی کنید .از اینکه نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید سپاس گزاریم.

بلیط هواپیما تهران به اراک

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به اراک و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به اراک

خرید بلیط اینترنتی هواپیما تهران به اراک

شهر اراک

 

اراک  یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی و شهرستان اراک است. جمعیت اراک در سال ۱۳۹۵ خورشیدی برابر با ۵۲۰٬۹۴۴ نفر بوده که از این نظر قطب جمعیتی استان مرکزی و هجدهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید.

از سده دوم اسلامی ناحیه میان همدان، ری و اصفهان عَراق نامیده شد که بعدها برای تمایز با عراق عرب آن را عراق عجم نامیدند. عَراق معرب اراک است. اراک نسبت به بسیاری از شهرهای ایران، شهر جوانی محسوب می‌شود. این شهر در دوران قاجار بنیان گذاشته شده و کمی بیش از دو قرن قدمت دارد. نام شهر که ابتدا قلعه‌ای نظامی در کنار روستای کرهرود بود قلعه سلطان‌آباد، بعد سلطان‌آباد عراق و در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به اراک تغییر نام داد. بانی شهر اراک یوسف‌خان گرجی معروف به سپهدار بود که شهر را در طول چند سال و با هزینه ۲۰۰٬۰۰۰ تومان ساخت. در شهر جدید تمامی تأسیسات شهری از قبیل قنات، حمام، آب‌انبار، مسجد، مدرسه، سقاخانه، بازار و ارگ حکومتی ساخته شد. با رونق‌گیری اقتصاد شهر و عبور راه‌آهن سراسری از شهر، مهاجرت به شهر افزایش یافت.

فرودگاه اراک

اگرچه فرودگاه اراک یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران است. ولی تا همین چند سال پیش به شکل رسمی فرودگاه افتتاح شده و عملیاتی محسوب نمیشد. در سالهای اخیر به تناوب فرودگاه اراک فعالیت هایی داشته است و طبق اعلام سایت رسمی فرودگاه اراک برنامه پرواز تهران به اراک و بالعکس در روزهای دوشنبه انجام می شده است. اما در حال حاضر به علت اقتصادی نبودن فروش بلیط هواپیمای تهران به اراک این پرواز انجام نمی شود.

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس تهران به اراک را دارید خبر خوب این است که هر روز تعداد زیادی اتوبوس در مسیر اراک به تهران فعال هستند و این مسیر بین ۳.۵ تا حداکثر ۵ ساعت با اتوبوس طول میکشد

قیمت بلیط هواپیما تهران به اراک

پرواز تهران اراک کاسپین

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اراک و اطلاعات پرواز تهران اراک ( قیمت بلیط هواپیما تهران اراک ) بوسیه هواپیمایی کاسپین ( پرواز تهران اراک کاسپین Caspian Airlines ) :

کاسپینفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اراک ۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
فرودگاه اراک ( AJK)
برنامه پرواز کاسپین تهران اراک تهران ( قیمت بلیط هواپیما اراک تهران ) :

پروازهای هفتگی از اراک به تهران و تهران به اراک بوسیله کاسپین انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران اراک چارتری و خرید اینترنتی

پرواز تهران اراک آسمان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران اراک و اطلاعات پرواز تهران اراک ( قیمت بلیط هواپیما تهران اراک ) بوسیه هواپیمایی کاسپین ( پرواز تهران اراک کاسپین Caspian Airlines ) :

آسمانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به اراک ۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
فرودگاه اراک ( AJK)
برنامه پرواز کاسپین تهران اراک تهران ( قیمت بلیط هواپیما اراک تهران ) :

پروازهای هفتگی از اراک به تهران و تهران به اراک بوسیله کاسپین انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر
X