خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمتتون هستیم با پست خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر .با قراردادن رنج قیمت ها ،ادرس ها، شماره تماس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما عزیزان اسان تر کنیم. امیدواریم تا اخر این پست مارو همراهی کنید .از اینکه نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید سپاس گزاریم.

بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به ایرانشهر و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به ایرانشهر 

خرید بلیط اینترنتی هواپیما تهران به ایرانشهر

سفر به ایرانشهر

ایرانشهر که یکی از بزرگترین شهرهای سیستان و بلوچستان است در بخش مرکزی و غربی این استان واقع شده و ۱۵ درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده است. ایرانشهر از شمال با شهرستان خاش، از شرق با سراوان، از جنوب با شهرستان‌ها سرباز و نیکشهر و از غرب با استان کرمان و دشت جازموریان همجوار است. ایرانشهر یکی از شهرهای باستانی ایران است که پیشتر با نام «فهرج» شناخته می‌شد. وجود قلعه‌های متعدد در این شهر نشان از تاریخ غنی آن دارد.

ایرانشهر

در زمان پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار، حکمران بلوچستان کاخ‌های بسیاری را در این شهر بنا کرد، و از آن زمان تاکنون ایرانشهر به تدریج توسعه پیدا کرد و به شهر کنونی آن تبدیل شد. در حال حاضر ایرانشهر به سه بخش مرکزی، بمپور و بزمان تقسیم شده است و قلب تپنده شریان‌های ورودی و خروجی شرق به غرب و شمال به جنوب می‌باشد. شهرستان ایرانشهر به دلیل وجود رودخانه بمپور و رودخانه‌های فصلی از نظر ذخایر آبی و آب‌های زیرزمینی وضعیت بهتری نسبت به سایر شهرهای استان سیستان و بلوچستان دارد.
دین اکثر مردم بلوچستان، اسلام با گرایش‌های شیعه و اهل سنت است. مردم ایرانشهر به زبان بلوچی و با گویش‌های متفاوتی صحبت می‌کنند. همچنین مردم ایرانشهر به خونگرمی و مهمان‌نوازی شهره هستند.

آب و هوای ایرانشهر

به دلیل وجود مناطق کوهستانی و پست، آب و هوای ایرانشهر به شدت تحت تاثیر عوارض جغرافیایی است. اما به طور کلی ایرانشهر آب و هوای گرم و خشک بیابانی دارد. در طول سال باران قابل توجهی در این شهر نمی‌بارد. میانگین دمای سالانه در ایرانشهر ۲۶.۵ درجه سانتیگراد و متوسط بارندگی ۱۱۳ میلیمتر است. ماه اردیبهشت با میانگین صفر میلیمتر بارندگی و دی ماه با متوسط ۳ میلیمتر بارندگی به ترتیب کم بارش‌ترین و پربارش‌ترین ماه‌های سال در ایرانشهر هستند. همچنین تیر ماه با میانگین دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و دی ماه با میانگین دمای ۱۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین ماه‌های سال در ایرانشهر هستند.

فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه ایرانشهر یکی از ده فرودگاه کشور است که آنتن رادار فضایی در آن نصب شده است. این آنتن قابلیت تصویربرداری در شب یا روز را دارد و همین امر موجب تجمیع امکانات ایمنی در این فرودگاه میگردد. فرودگاه ایرانشهر مجهز به یک باند پروازی آسفالته به طول ۲٬۳۵۵ متر است و هم اکنون در روزهای فرد، میزبان سه پرواز از مبدا تهران و بالعکس میباشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر

پرواز تهران ایرانشهر ماهان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران ایرانشهر و اطلاعات پرواز تهران ایرانشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران ایرانشهر ) بوسیه هواپیمایی ماهان ( پرواز تهران ایرانشهر ماهان Mahan Air Airlines ) :

ماهانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به ایرانشهر ۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
فرودگاه ایرانشهر ( IHR )
برنامه پرواز ماهان تهران ایرانشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما ایرانشهر تهران ) :

پروازهای هفتگی از ایرانشهر به تهران و تهران به ایرانشهر بوسیله ماهان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران ایرانشهر چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران ایرانشهر زاگرس 

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران ایرانشهر و اطلاعات پرواز تهران زاگرس ( قیمت بلیط هواپیما تهران ایرانشهر ) بوسیه هواپیمایی زاگرس ( پرواز تهران ایرانشهر ماهان Zagros Airlines ) :

زاگرسفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به ایرانشهر ۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
فرودگاه ایرانشهر ( IHR )
برنامه پرواز زاگرس تهران ایرانشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما ایرانشهر تهران ) :

پروازهای هفتگی از ایرانشهر به تهران و تهران به ایرانشهر بوسیله زاگرس انجام می شود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله
خرید بلیط هواپیما تهران به اراک Next post خرید بلیط هواپیما تهران به اراک