خرید بلیط هواپیما تهران به بجنورد

خرید بلیط هواپیما تهران به بجنورد

خرید بلیط هواپیما تهران به بجنورد

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمت شما عزیزان هستیم با خرید بلیط هواپیما تهران به بجنورد.ما با قرار دادن رنج قیمت ها،شماره تماس،ادرس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما اسان تر خواهیم کرد.از اینکه تا اخر این پست ما رو همراهی میکنید و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید صمیمانه سپاس گذاریم.

بلیط هواپیما تهران به بجنورد

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به بجنورد و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به بجنورد

خرید بلیط هواپیما از تهران به بجنورد

سفر به بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرقی ایران است و در کوهپایه‌های آلاداغ قرار دارد. بجنورد در استان خراسان پیشین که خراسان شمالی، مرکزی و جنوبی را شامل می‌شد، بعد از شهرهای مشهد، سبزوار، و نیشابور بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر بود. بجنورد در سال ۲۰۰۴ به عنوان مرکز استان خراسان شمالی انتخاب شد.

در بجنورد مردمی با فرهنگ‌ها و نژادهای مختلفی زندگی می‌کنند که از مناطق مختلف به این شهر آمده‌اند و همین امر تاثیر مهمی در جذب گردشگر به این منطقه داشته است.

این شهر که در طول تاریخ باستانی خود بخشی از خراسان بزرگ بوده، شاهد بسیاری از حوادث تلخ و شیرین بوده است.

بجنورد شهر آثار باستانی زیبایی مانند آیینه خانه مفخم و همچنین تفرجگاه‌هایی مانند بش قارداش( پنج برادر) و بابا امان است.

بجنورد

بجنورد در اصل با نام «بیژن‌گِرد» شناخته می‌شده است. گرد به معنای شهر و بجنورد به معنای شهر بیژن است. شهر باستانی بجنورد در تپه‌های شمال غربی شهر کنونی بجنورد قرار داشت و با عنوان« محله ساربان» شناخته می‌شد. ترکیب اصلی شهر بجنورد را اقوام ترک و کرد تشکیل می‌دهند.

آب و هوای بجنورد

سطح وسیع و گسترده‌ای از شهر بجنورد را مناطق کوهستانی و فلات‌های مرتفع در برگرفته است به همین دلیل این شهر اکثرا دارای آب و هوای معتدل کوهستانی و زمستان‌‌های سرد و مرطوب و تابستان‌‌های ملایمی می‌باشد، همچنین با قرار گرفتن قسمت وسیعی از شهر بجنورد در دره رود اترک و داشتن رطوبت بالا، دارای سرسبزی و طراوت گیاهان فراوانی در فصل بهار و تابستان است. شهر بجنورد از لحاظ ناهمواری‌ها به دو بخش نواحی کوهستانی و پست و هموار تقسیم می‌گردد. قله شاه جهان از معروفترین قله‌های رشته کوه‌های آلاداغ در مرتفع‌ترین نقطه و روستای تازه‌یاب در پست‌ترین نقطه بجنورد قرار دارند. همچنین در شهر بجنورد به دلیل وجود ساختار رسوبی، فقدان فعالیت‌های آتشفشانی و وجود سنگ‌های دارای درز و شکاف به محیطی مساعد برای ذخایر آب‌های زیرزمینی و منابع نفت و گاز تبدیل شده است.

خرید بلیط هواپیمایی بجنورد به تهران

در حال حاضر در تمام روزهای هفته حداقل یک پرواز تهران به بجنورد انجام می شود. شرکت های هواپیمایی ماهان ، ایران ایر و آسمان بلیط هواپیمای تهران بجنورد را در روزهای مختلف هفته دارند. شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه با پرواز شماره ۳۴۱۲ از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه بجنورد پرواز می کند. ماهان ایر در روزهای دوشنبه، پنج شنبه و جمعه و ایرلاین آسمان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه پرواز تهران بجنورد دارند. فقط روزهای چهارشنبه تعداد پروازهای تهران بجنورد ۲ تاست و بقیه روزهای هفته فقط یک گزینه برای خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد دارید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بجنورد به تهران

فرودگاه بجنورد (یاتا:BJB و ایکائو:OIMN) نام فرودگاهی در شهر بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی است.

باند این فرودگاه با طول ۴ هزار و ۴۲۰ متر و عرض ۴۵ متر برای فرود هواپیماهای پهن پیکر طراحی شده‌است. عملیات نصب سیستم کمک ناوبری ILS در خردادماه سال۹۴ در این فرودگاه به پایان رسید و با اتمام عملیات نصب این سامانه امکان فراز و فرود هواپیما در شب و آسمان ابری و مه آلود ممکن شده‌است.

هم‌اکنون سه شرکت هواپیمایی ماهان و آسمان و ایران ایر به مقصد تهران و بالعکس در این فرودگاه پرواز دارند به‌طوریکه در تمام روزهای هفته حداقل یک پرواز تهران به بجنورد و بالعکس وجود دارد. ساخت ترمینال جدید فرودگاه بجنورد به پایان رسیده است.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۵۷۹ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۳۹٬۳۸۲ نفر مسافر و ۲۱۴٬۶۸۰ کیلوگرم بار از طریق آن جابجا شدند.

ساعات پرواز تهران بجنورد

مسیر هوایی تهران بجنورد هفتگی ۹ پرواز دارد و خیل غظیمی از هموطنان ما را از تهران به بجنورد می‌رساند. به خاطر تقاضای زیاد برای این مسیر هوایی در ساعات مختلف روز این پرواز برقرار می‌شود. از این رو شما می‌توانید در جدول زیر ساعات تقریبی برقراری پرواز در روزهای هفته را مشاهده نمایید.

  • ساعت ۷ صبح
  • ساعت ۸ صبح
  • ساعت ۹ صبح
  • ساعت ۱۰ صبح
  • ساعت ۱۲ ظهر
  • ساعت ۱۲:۳۰ ظهر

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد. همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد.

قیمت بلیط هواپیما بجنورد به تهران ایران ایر

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به بجنورد ۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
فرودگاه بجنورد ( BJB )

روزهای پروازهای تهران به بجنورد ایران ایر

پروازهای بجنورد ایران ایر در حال حاضر ۳ بار در هفته در روزهای شنبه – سه شنبه و چهارشنبه در ساعات و با شماره پرواز های زیر انجام می شود .

پروازهای روز شنبه از تهران به بجنورد ایران ایر در ساعت ۰۶:۳۵ و با شماره پرواز ۳۴۱۲ تهران را به سمت بجنورد ترک کرده و پس از ۴۰ دقیقه پرواز در ساعت ۰۷:۱۵ وارد فرودگاه بنجورد می شود .

ایران ایر در روز سه شنبه تهران را به سمت بجنورد در ساعت ۱۲:۰۵ بعد از ظهر ترک کرده و در ساعت ۱۲:۴۵ وارد فرودگاه بجنورد می شود شماره این پرواز ۳۴۱۲ می باشد .

پروازهای بجنورد روز چهارشنبه ایران ایر نیز همانند سایر پرواز ها با شماره ۳۴۱۲ در ساعت ۱۳:۳۰ از فرودگاه مهر آباد تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از ۴۰ دقیقه دساعت ۱۴:۱۰ وارد بجنورد می شود .

مدت پرواز تهران به بجنورد ۴۰ دقیقه می باشد .

بلیط چارتر بجنورد ماهان

ماهانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به بجنورد ۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
فرودگاه بجنورد ( BJB )

ساعت پروازهای رفت تهران بجنورد ماهان

ماهان در مسیر تهران به بجنورد همانند ایران ایر هفته ای ۳ پرواز در روزهای دوشنبه – پنج شنبه و جمعه با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پروازهای روز دوشنبه پنج شنبه و جمعه ماهان از تهران به بجنورد با شماره پرواز ۴۵۶۹ در ساعت ۰۹:۰۰ صبح پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت ۰۹:۴۰ پس از ۴۰ دقیقه پرواز در فرودگاه بجنورد به زمین می نشیند .

کل مدت پرواز تهران به بجنورد ماهان ۴۰ دقیقه می باشد .

تاریخ و روزهای پروازهای برگشت از بجنورد به تهران ماهان

پروازهای بجنورد تهران ماهان همانند مسیر رفت هفته ای سه بار در روزهای ۲ شنبه – پنج شنبه و جمعه انجام می شود .

ماهان در روزهای ۲ شنبه – ۵ شنبه و جمعه در ساعت ۱۱:۰۵ از بجنورد به تهران پرواز خود را آغاز کرده .

پس از ۴۰ دقیقه در ساعت ۱۱:۴۵ در تهران به زمین می نشیند شماره پرواز ماهان از بجنورد به تهران ۴۵۶۸ می باشد .

مدت پرواز بجنورد تهران ماهان ۴۰ دقیقه می باشد .

پرواز تهران بجنورد آسمان

آسمانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به بجنورد ۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
فرودگاه بجنورد ( BJB )

برنامه پروازهای بجنورد از تهران آسمان

هواپیمایی آسمان هفته ای ۲ پرواز از تهران به بجنورد در روزهای یک شنبه و چهارشنبه در برنامه پروازی خود دارد .

پرواز آسمان تهران بجنورد روز یک شنبه با شماره پرواز ۸۱۶ در ساعت ۱۱:۵۰ صبح از تهران به سمت بجنورد پرواز خود را آغاز کرده .

پس از ۴۰ دقیقه پرواز در ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر در فرودگاه بجنورد به زمین می نشیند .

پرواز تهران به بجنورد روز چهارشنبه هواپیمایی آسمان نیز با شماره ۸۱۶ تهران را به سمت جنورد در ساعت ۱۳:۱۰ ترک کرده و در ساعت ۱۳:۵۰بعد از وارد بجنورد می شود .

زمان پرواز تهران به بجنورد آسمان ۴۰ دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای بجنورد به تهران آسمان

پرواز برگشت از بجنورد به تهران آسمان نیز همانند پروازهای رفت هفته ای ۲ بار در روزهای ۲ شنبه و ۴ شنبه انجام می شود .

در روزهای دوشنبه هواپیمایی آسمان با شماره پرواز ۸۱۷ بجنورد را به سمت تهران در ساعت ۱۳:۴۰ بعد از ظهر ترک کرده .

پس ۴۰ دقیقه پرواز در ساعت ۱۴:۲۰ وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود .

همچنین پرواز روز ۴ شنبه بجنورد به تهران ایرلاین آسمان بجنورد را به سمت تهران در ساعت ۱۵:۰۰ بعد از ظهر ترک کرده .

در ساعت ۱۵:۴۰ وارد تهران می شود شماره پروازهای بجنورد هواپیمایی آسمان ۸۱۷ می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمت شما عزیزان هستیم با خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر .ما با قرار دادن رنج قیمت ها،شماره تماس،ادرس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما اسان تر خواهیم کرد.از اینکه تا اخر این پست ما رو همراهی میکنید و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید صمیمانه سپاس گذاریم. بلیط هواپیما تهران به بوشهر جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. ۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵ ۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷ ۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰ برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به بوشهر و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید. بلیط هواپیما از تهران به بوشهر خرید بلیط هواپیما از تهران به بوشهر سفر به بوشهر بندر بوشهر مرکز استان بوشهر است که در حاشیه خلیج فارس واقع شده و آب و هوایی گرم و شرجی دارد. شهر بوشهر از شمال، غرب و جنوب به خلیج فارس منتهی می‌شود. بوشهر با داشتن ذخایر نفتی و گازی فراوان، به عنوان قطب انرژی ایران شناخته می‌شود. علاوه بر نیروگاه هسته‌ای بوشهر، وجود صنعت کشتی سازی و صادرات در این شهر بسیار رونق دارد. بوشهر علاوه بر داشتن مردمی خونگرم که با زبان شیرین بوشهری صحبت می‌کنند، جاذبه‌های گردشگری تاریخی فراوانی دارد که شما را ترغیب می‌کند تا به این شهر سفر کنید. بوشهر بندر بوشهر بندری بکر و دست نخورده است که همین جغرافیای طبیعی، آن را به بندری بی مثال و بی‌همتا تبدیل کرده است. زلالی آ‌ب‌های بندر بوشهر و زیبایی اقلیم آن در کنار نخل‌های سر به فلک کشیده و جزر و مد پر طنین و دلنوازش چشمان هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. سواحل ماسه‌ای و نخلستان‌های بوشهر که محلی‌ها به آن «نخیلات» می‌گویند از دیگر جاذبه‌های مهم گردشگری و توریستی این شهر می‌باشند که در جهان منحصر به‌ فرد هستند. این شهر با خرماهای درجه یک، صید ماهی، خاویار و مروارید‌، صادرات و واردات دریایی، کشتی‌سازی، نیروگاه اتمی، و با بهره‌مندی از بندری قوی، ارزشمندترین منبع درآمد برای کشور ایران می‌باشد. آب و هوای بوشهر آب و هوای شهر بوشهر در نوار ساحلی گرم و مرطوب و در قسمت‌های داخلی گرم و خشک است. در شهر بندری بوشهر فقط دو فصل اقلیمی و منطقه ای وجود دارد‌ که شامل زمستان‌های نسبتا خنک در ماه‌های پایانی سال و تابستان‌های گرم و خشک و طولانی می‌باشد. دمای هوا در شهر بوشهر همانند سایر شهرهای جنوبی در سردترین ماه‌های سال به ندرت به صفر درجه می‌رسد، به همین دلیل بارش برف در این منطقه بسیار کم است. همچنین بارندگی در این فصل به صورت باران‌های مداوم است در حالیکه در فصل‌های بهار و پاییز به صورت رگبارهای شدید همراه با رعد و برق است. در فصل تابستان نیز رطوبت هوا بسیار بالا می‌رود و در نتیجه هوایی شرجی را به وجود می‌آورد. خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به بوشهر هواپیما تهران بوشهر فاصله تهران تا بوشهر بیش از 1000 کیلومتر است و این یعنی برای سفر زمینی به بوشهر با خودروی شخصی باید حداقل 12.5 ساعت در راه باشید و اگر هم بلیط اتوبوس تهران بوشهر را بخرید بین 14 تا 15 ساعت در راه خواهید بود. اما پرواز تهران بوشهر معمولا کمتر از 1.5 ساعت طول میکشد و اگر برای رسیدن به بوشهر عجله دارید بهتر است بلیط هواپیما تهران بوشهر بخرید. در حال حاضر در تمام روزهای هفته حداقل 3 پرواز به مقصد فرودگاه بوشهر موجود است. شرکت های هواپیمایی زاگرس ، قشم ایر، آتا ، ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، تابان و وارش از تهران به بوشهر پرواز می کنند. روز دوشنبه با حدود 7 پرواز پر رفت آمد ترین و روز پنجشنبه با 3 پرواز از کم رفت و آمد ترین روزها به شمار می رود. فرودگاه بوشهر فرودگاه بین المللی بوشهر یکی از سه فرودگاه قدیمی کشور است که از آن به مقاصد داخلی و خارجی بسیاری نظیر تهران، کیش، اصفهان، شیراز، مشهد، عسلویه، خارک، عراق، سوریه، عربستان سعودی و امارات متحده عربی پرواز صورت می پذیرد. جالب است بدانید به طور میانگین 70 پرواز داخلی و بین المللی در هفته از فرودگاه بوشهر انجام می شود و این فرودگاه تاکنون سانحه ای نداشته است. فرودگاه بین المللی بوشهر در ۲۵ کیلومتری بندر با وسعت پنج هزار هکتاری بنا شده است و مجهز به دو باند پروازی آسفالته به طول ۴۴۷۰ متر و ۴۴۶۹ متر می باشد. خرید بلیط ارزان هواپیما از بوشهر به تهران پرواز تهران بوشهر ایران ایر آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران بوشهر و اطلاعات پرواز تهران بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تهران بوشهر ایران ایر Iran Air Airlines ) : ایران ایر فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به بوشهر 1 ساعت و 15 دقیقه فرودگاه بوشهر ( BUZ ) برنامه پرواز ایران ایر تهران بوشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران ) : پروازهای هفتگی از بوشهر به تهران و تهران به بوشهر بوسیله ایران ایر انجام می شود ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتری و خرید اینترنتی پرواز تهران بوشهر زاگرس آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران بوشهر و اطلاعات پرواز تهران بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر ) بوسیه هواپیمایی زاگرس ( پرواز تهران بوشهر زاگرس Zagros Airlines ) : زاگرس فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به بوشهر 1 ساعت و 15 دقیقه فرودگاه بوشهر ( BUZ ) برنامه پرواز زاگرس تهران بوشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران ) : پروازهای هفتگی از بوشهر به تهران و تهران به بوشهر بوسیله زاگرس انجام می شود ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتری و خرید اینترنتی پرواز تهران بوشهر آتا آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران بوشهر و اطلاعات پرواز تهران بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر ) بوسیه هواپیمایی آتا ( پرواز تهران بوشهر آتا ATA Airlines ) : آتا فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به بوشهر 1 ساعت و 15 دقیقه فرودگاه بوشهر ( BUZ ) برنامه پرواز آتا تهران بوشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران ) : پروازهای هفتگی از بوشهر به تهران و تهران به بوشهر بوسیله آتا انجام می شود ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتری و خرید اینترنتی پرواز تهران بوشهر آسمان آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران بوشهر و اطلاعات پرواز تهران بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز تهران بوشهر آسمان Aseman Airlines ) : آسمان فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به بوشهر 1 ساعت و 15 دقیقه فرودگاه بوشهر ( BUZ ) برنامه پرواز آسمان تهران بوشهر تهران ( قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران ) : پروازهای هفتگی از بوشهر به تهران و تهران به بوشهر بوسیله آسمان انجام می شود ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتری و خرید اینترنتی پرواز تهران بوشهر قشم ایر آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران بوشهر و اطلاعات پرواز تهران بوشهر ( قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر ) بوسیه هواپیمایی قشم ایر ( پرواز تهران بوشهر قشم ایر Qeshm Air Airlines ) : قشم ایرلاین فرودگاه مهر آباد تهران ( THR ) مدت زمان پرواز از تهران به بوشهر 1 ساعت و 15 دقیقه فرودگاه بوشهر ( BUZ ) قیمت بلیط هواپیما تهران به بوشهر قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چقدر است؟ قیمت بلیط در بازه ی200هزار تومان الی950هزار تومان متغیر است. پرواز تهران بوشهر چقدر طول می کشد ؟ مدت زمان پرواز تهران تا بوشهر یک ساعت و بیست وشش دقیقه و فاصله هوایی آن 747 کیلومتر است. آیا مسیر تهران به بوشهر بلیط چارتر دارد ؟ بله، این مسیر علاوه بر بلیط های سیستمی ، بلیط چارتر نیز دارد. بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تهران به بوشهر چه زمانی می باشد؟ بهترین زمان برای خرید بلیط، روزهای اول هفته است. فرودگاه بوشهر در کجای شهر قرار دارد ؟ فرودگاه بین المللی بوشهر(BUZ) در فاصله 5.8 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. ۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵ ۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷ ۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰ برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به بوشهر و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید. بلیط هواپیما از تهران به بوشهر Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر
خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند Next post خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند