خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار

خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار

خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمت شما عزیزان هستیم با خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار .ما با قرار دادن رنج قیمت ها،شماره تماس،ادرس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما اسان تر خواهیم کرد.از اینکه تا اخر این پست ما رو همراهی میکنید و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید صمیمانه سپاس گذاریم.

بلیط هواپیما تهران به سبزوار

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به سبزوار و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به سبزوار

خرید بلیط هواپیما از تهران به سبزوار

سفر به سبزوار

سبزوار در شمال شرقی ایران و استان خراسان رضوی واقع شده است. سبزوار در ۲۲۰ کیلومتری غرب مشهد مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد. پیشتر سبزوار را با نام « بیهق » می‌شناختند که به معنی بسیار بخشنده است. سبزوار پس از مشهد و نیشابور سومین شهر پرجمعیت استان خراسان رضوی است. این شهر تاریخی را به عنوان دروازه خراسان می‌شناسند. سبزوار در مسیر جاده ابریشم قرار داشته و یکی از مراکز مهم تمدن و تاریخ ایران بوده است.
سبزوار با تولید محصولات کشاورزی مانند انگور و کشمش به عنوان قطب تجاری منطقه شناخته می‌شود. از طریق بازار قدیم سبزوار میوه‌ها و سبزیجات تازه و خشک صادر می‌شود. سبزوار به وسیله راه زمینی و هوایی به تهران و مشهد متصل می‌شود.

آب و هوای سبزوار

سبزوار در شمال شرقی ایران و استان خراسان رضوی واقع شده است. سبزوار در ۲۲۰ کیلومتری غرب مشهد مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد. پیشتر سبزوار را با نام «بیهق» می‌شناختند که به معنی بسیار بخشنده است. سبزوار پس از مشهد و نیشابور سومین شهر پرجمعیت استان خراسان رضوی است. این شهر تاریخی را به عنوان دروازه خراسان می‌شناسند. سبزوار در مسیر جاده ابریشم قرار داشته و یکی از مراکز مهم تمدن و تاریخ ایران بوده است.
سبزوار با تولید محصولات کشاورزی مانند انگور و کشمش به عنوان قطب تجاری منطقه شناخته می‌شود. از طریق بازار قدیم سبزوار میوه‌ها و سبزیجات تازه و خشک صادر می‌شود. سبزوار به وسیله راه زمینی و هوایی به تهران و مشهد متصل می‌شود.

فرودگاه سبزوار

فرودگاه سبزوار یا همان فرودگاه شهید الهامی نژاد، بزرگترین فرودگاه تابعه اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی است که در جنوب غربی شهر سبزوار واقع شده است. این فرودگاه در سال ۱۳۸۲ افتتاح و یکسال بعد با استقرار یگان های پلیس، سپاه و تجهیز ترمینال مسافری و کلیه قسمت های عملیاتی و فنی به بهره برداری رسید. فرودگاه سبزوار به یک باند پروازی آسفالته به طول ۳۱۷۸ متر مجهز است و هر هفته دارای ۵ پرواز مستقیم رفت و برگشت به مقصد تهران میباشد.

خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار آتا

آتافرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار ۰۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

برنامه و روزهای پروازهای رفت تهران به سبزوار آتا

هواپیمایی آتا در مسیر تهران به سبزوار در حال حاضر هفته ای ۲ پرواز در روزهای یک شنبه و پنج شنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز رفت تهران یه سبزوار آتا در روز یک شنبه در ساعت ۱۱:۲۰ صبح با شماره پرواز ۵۶۵۶ تهران را به سمت سبزوار ترک کرده و پس از ۳۵ دقیقه پرواز در ساعت ۱۱:۵۵ وارد فرودگاه سبزوار می شود .

هواپیمایی آتا در روز ۵ شنبه نیز با شماره پرواز ۵۶۵۶ در ساعت ۱۰:۴۰ صبح پرواز خود را از تهران به سبزوار آغاز کرده و در ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه در فرودگاه سبزوار فرود می آید .

کل زمان پرواز تهران سبزوار هواپیمایی آتا ۳۵ دقیقه می باشد .

ساعت و تاریخ پروازهای برگشت سبزوار به تهران ایرلاین آتا

در مسیر برگشت نیز دقیقا همانند پروازهای رفت هواپیمایی آتا دو پرواز در روزهای ۱ شنبه و ۵ شنبه از سبزوار به تهران انجام می دهد .

پرواز شیراز به تهران روز یک شنبه هواپیمایی آتا در ساعت ۱۳:۲۰ با شماره ۵۶۵۷ شبزوار را به سمت تهران ترک کرده و پس از ۳۵ دقیقه پرواز در ساعت ۱۳:۴۵ وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود .

پرواز شماره ۵۶۵۷ آتا نیز در روزهای پنج شنبه ساعت ۱۲:۵۰ سبزوار را به سمت تهران ترک کرده و در ساعت ۱۳:۲۵ در فرودگاه تهران به زمین می نشیند .

مدت زمان پرواز سبزوار به تهران آتا ۳۵ دقیقه می باشد .

وزن مجاز بار در پروازهای آتا سبزوار به تهران و تهران به سبزوار

مقدار بار مجاز در پروازهای سبزوار با هواپیمایی آتا بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول ۱ چمدان ۲۰ کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار ماهان

ماهانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار ۰۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

زمان و ساعات پروازهای تهران سبزوار ماهان

پروازهای ماهان از تهران به سبزوار هفته ای ۳ بار در روزهای دوشنبه – سه شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز روز دوشنبه تهران سبزوار ماهان با شماره پرواز ۴۵۳۷ تهران را به سمت سبزوار در ساعت ۱۷:۵۰ بعد از ظهر ترک کرده و پس از ۳۵ دقیقه در ساعت ۱۶:۲۵ وارد فرودگاه سبزوار می شود .

هواپیمایی ماهان در پرواز روز سه شنبه خود از تهران به سبزوار پرواز خود را در ساعت ۱۷:۴۵ آغاز کرده و در ساعت ۱۸:۲۰ وارد سبزوار می شود شماره این پرواز ۴۵۳۷ می باشد .

پرواز شماره ۴۵۷۳ ماهان تهران سبزوار روز جمعه در ساعت ۱۷:۴۰ از تهران به سمت سبزوار پرواز خود را آغاز کرده و پس از ۳۵ دقیقه پرواز در ساعت ۱۸:۱۵ بعد از ظهر وارد فرودگاه سبزوار می شود .

مدت پرواز تهران سبزوار ماهان ۳۵ دقیقه می باشد .

برنامه بلیط برگشت از سبزوار به تهران ماهان

پرواز ماهان از سبزوار به تهران ماهان همانند پروازهای رفت در روزهای ۲ شنبه – ۳ شنبه و جمعه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز شماره ۴۵۳۶ ماهان در روزهای دوشنبه – سه شنبه و جمعه سبزوار تهران در ساعت ۱۹:۴۵ شب از سبزوار پرواز خود را آغاز کرده و پس از ۳۵ دقیقه در ساعت ۲۰:۲۰ وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود .

مدت پرواز سبزوار به تهران ماهان ۳۵ دقیقه می باشد .

مقدار مجاز بار در پروازهای ماهان به سبزوار

هواپیمایی ماهان به مسافران مسیر سبزوار خود اجازه حمل ۱ چمدان ۲۰ کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک ۷ کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

خرید پرواز تهران سبزوار ایران ایر

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به سبزوار ۰۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
فرودگاه سبزوار ( AFZ )

برنامه پروازهای ایران ایر تهران سبزوار

هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر هفته ای دو پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه از تهران به سبزوار انجام می شود .

پرواز ایران ایر شنبه تهران سبزوار در ساعت ۱۰:۳۰ صبح با شماره پرواز ۳۳۸۰ تهران را به سمت سبزوار ترک کرده و پس از ۳۵ دقیقه پرواز در ساعت ۱۱:۰۵ وارد سبزوار می شود .

پرواز چهارشنبه ایران ایر تهران سبزوار با شماره ۳۳۸۰ در ساعت ۱۲:۰۵ بعد از ظهر از تهران پرواز کرده و پس از ۳۵ دقیقه در سبزوار در ساعت ۱۲:۴۰ فرود می آید .

طول پروازهای تهران سبزوار ایران ایر ۳۵ دقیقه می باشد .

 

در نکواوج بیشتر بخوانید:

ساعت پروازهای سبزوار ایران ایر برگشت

ایران ایر در مسیر سبزوار به تهران همانند پرواز رفت ۲ پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می دهد .

پرواز شماره ۳۳۸۱ روز شنبه ایران ایر از سبزوار به تهران در ساعت ۱۲:۵۵ بعد از ظهر سبزوار را به سمت تهران ترک کرده و در ساعت ۱۳:۳۰ وارد فرودگاه مهر آباد تهران می شود.

پرواز روز چهارشنبه سبزوار به تهران ایران ایر نیز با شماره پرواز ۳۳۸۱ در ساعت ۱۴:۴۰ از سبزوار پرواز هود را به سمت تهران آغاز کرده و پس از ۳۵ دقیقه پرواز در ساعت ۱۵:۱۵ در فرودگاه تهران فرود می آید .

طول پروازهای سبزوار تهران ایران ایر ۳۵ دقیقه می باشد .

وزن چمدان های پروازهای ایران ایر به سبزوار

هواپیمایی ایران ایر به مسافران مسیر سبزوار خود اجازه حمل ۱ چمدان ۲۰ کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک ۷ کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

 

بلیط هواپیما تهران به سبزوار آنلاین

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به سبزوار و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به سبزوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به ساری Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به ساری
قیمت بلیط هواپیما تهران به سیرجان Next post خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان