خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

 

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمتتون هستیم با پست خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر.ما با قرار دادن رنج قیمت ها ، ادرس ، شماره تماس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما عزیزان اسان تر کرده ایم. امیدوارم تا اخر این پست با ما همراه باشید و جهت ارتقاء کار و خدمات نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . با تشکر

بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به گرگان و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر

خرید بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر

سفر به ماهشهر

بندر ماهشهر مرکز توسعه صنعت پتروشیمی ایران است. بندر ماهشهر با ۷۳۰۴ کیلومتر مربع مساحت در جنوب شرقی استان خوزستان و در کنار کانال خورموسی که به خلیج فارس منتهی می‌شود، واقع شده است. ارتفاع شهرستان ماهشهر از سطح دریا ۳ متر می‌باشد و شامل منطقه مرکزی، بندر امام خمینی و هندیجان است. فاصله بندر ماهشهر از تهران ۱۰۳۲ کیلومتر است. بندر ماهشهر را که در گذشته با نام بندر معشور نیز می‌شناختند، یکی از قدیمی‌ترین بندرهای خلیج فارس است. این بندر به دو بخش ماهشهر قدیم و جدید تقسیم می‌شود. بخش جدید بندر ماهشهر با هدف صادرات نفت ساخته شد و تا پیش از احداث تاسیسات نفتی جزیره خارک، به عنوان بزرگترین بندر صادرت نفت در ایران شناخته می‌شد. بخش جدید و قدیم ماهشهر ۳ کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند. مردم ماهشهر در بخش قدیمی آن سکونت دارند. به علاوه بسیاری از سازمان‌های دولتی نیز در این محل واقع شده‌اند.
گویش مردم ماهشهر، گویش ماهشهری است که مردم بومی و قدیمی ماهشهر به آن تکلم می کنند و از جمله زبان های فارسی باستان است. این گویش با لهجه آبادانی و گویش بوشهری شباهت هایی دارد.

آب و هوای ماهشهر

ماهشهر آب و هوایی گرم و مرطوب دارد. این شهر تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد دارد. در طول فصل تابستان دمای آن تا ۵۰ درجه سانتیگراد هم می رسد. و در فصل زمستان دمای آن تا صفر درجه سانتیگراد پایین می آید. هوای ماهشهر به قدری شرجی است که از نیمه دوم مرداد تا اواخر شهریور، رطوبت نسبی آن تا ۱۰۰% هم می رسد. میانگین بارش سالیانه این شهر حدود ۲۳۳ میلی متر است. از آنجایی که بندر ماهشهر در جلگه خوزستان واقع شده است، خاک آبرفتی و مناسبی برای رشد گیاهان دارد. به همین دلیل در فصل بارش، طبیعتی سرسبز دارد.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما ماهشهر

بعد از آشنایی با بهترین قیمت بلیط هواپیما ماهشهر و عوامل تأثیرگذار روی قیمت بلیط این مسیر، حال نوبت به بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ماهشهر رسیده است. همین ابتدا این موضوع را بگوییم که به‌طور کلی قیمت بلیط هواپیما اکونومی ارزانتر از قیمت بلیط بیزینسی است. موضوع بعدی که در رابطه با بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارزان ماهشهر باید بدانید، زمان سفر است؛ به این صورت که در بازه‌های زمانی پرمسافر سال که تقاضا برای سفر به ماهشهر زیاد است، قیمت بلیط هواپیما ماهشهر به‌طور لحظه‌ای افزایش می‌یابد. با این تفاسیر چه زمانی به ماهشهر سفر کنیم که بتوانیم بلیط ارزان هواپیما ماهشهر را بخریم؟ از آنجایی ‌که ماهشهر یک شهر استراتژیک در استان خوزستان است و گرم‌ترین روزهای خود را در فصل تابستان تجربه می‌کند، بنابراین در بازه خارج از تعطیلات رسمی و فصل تابستان می‌توان بلیط هواپیما ماهشهر را ارزانتر از دیگر ایام سال تهیه کنید.

 

در نکواوج بیشتر بخوانید:

قیمت بلیط پروازهای رفت و برگشت تهران ماهشهر

کاسپینفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به ماهشهر ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه ماهشهر ( MRX )

ساعت پروازهای تهران به ماهشهر هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین در حال حاضر هفته ای ۳ بار در روزهای شنبه  – ۱ شنبه و دوشنبه در ساععات و با شماره پروازهای زیر از تهران به ماهشهر پرواز انجام می شود .

پرواز روزهای شنبه تهران ماهشهر با شماره های ۶۹۳۸ ، ۶۹۳۶ در ساعت ۱۵:۵۵ و ۰۶:۵۰ صبح پرواز خود را آغاز کرده و در ساععت ۱۶:۵۵ و ۰۷:۵۰ وارد ماهشهر می شود .

کاسپین در روزهای یک شنبه در ساعت ۱۵:۱۰ تهران را به سمت ماهشهر ترک کرده و پس از ۱ ساعت در ساعت ۱۶:۱۰ وارد ماهشهر می شود شماره این پرواز ۶۹۳۸ می باشد .

هواپیمایی کاسپین در روزهای دوشنبه با شماره پرواز ۶۹۳۶ در ساعت ۰۶:۳۵ از تهران به ماهشهر پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت ۰۷:۳۵ وارد ماهشهر می شود .

مدت زمان پرواز تهران ماهشهر ۱ ساعت می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از ماهشهر به تهران کاسپین

پروازهای برگشت از ماهشهر به تهران کاسپین نیز همانند پروازهای رفت هفته ای ۳ بار در روزهای شنبه – ۱ شنبه و ۲ شنبه انجام می شود .

کاسپین در روزهای شنبه ۲ پرواز در ساعت ۱۷:۵۵ و ۰۸:۵۰ با شماره های ۶۹۳۹ و ۶۹۳۷ از ماهشهر به تهران انجام می دهد و پس از ۱ ساعت وارد فرودگه مهر آباد تهران می شود .

پروازهای روز یکشنبه ماهشهر به تهران با شماره ۶۹۳۹ در ساعت ۱۷:۰۵ بعد از ظهر از ماهشهر به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت ۱۸:۰۵ وارد تهران می شود .

در روزهای ۲ شنبه کاسپین از ماهشهر در ساعت ۰۸:۴۵ صبح به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت ۰۹:۴۵ وارد تهران می شود .

مدت پرواز ماهشهر به تهران کاسپین ۱ ساعت می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای تهران ماهشهر کاسپین چند کیلوگرم می باشد

مقدار بار مجاز در پروازهای ماهشهر تهران با هواپیمایی کاسپین بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول ۱ چمدان ۲۰ کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

پرواز تهران ماهشهر کارون

کارونفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به ماهشهر ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه ماهشهر ( MRX )

روزهای پروازهای تهران ماهشهر کارون

هواپیمایی کارون در مسیر تهران ماهشهر هفته ای ۲ پرواز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه انجام دهد .

در روزهای سه شنبه هواپیمایی کارون در ساعت ۱۶:۰۰ با شماره ۲۵۰۶ پرواز خود را آغاز کرده و پس از ۱ ساعت در ساعت ۱۷:۰۰ وارد ماهشهر می شود .

در روزهای چهارشنبه ۲ پرواز در ساعت ۱۳:۴۰ و ۱۴:۰۰ و با شماره های ۲۵۰۶ و ۲۵۰۸ از تهران به ماهشهر پرواز خود را آغاز کرده و پس از ۱ ساعت در ماهشهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران ماهشهر ۱ ساعت می باشد .

تاریخ و زمان پروازهای ماهشهر به تهران کارون

هواپیمایی کارون در مسیر برگشت ماهشهر تهران همانند پرواز رفت هفته ای ۲ بار در روزهای سه شنبه و چهارنشبه پرواز انجام می دهد .

پرواز ماهشهر به تهران روزهای سه شنبه در ساعت ۱۸:۰۰ با شماره ۲۵۰۷ حرکت خود را آغاز کرده و در ساعت ۱۹:۰۰ وارد تهران می شود .

در روزهای چهارشنبه ماهشهر به تهران ۲ پرواز با شماره های ۲۵۰۷ و ۲۵۰۹ از ماهشهر در ساعت ۱۹:۰۰ و ۲۰:۰۰ پرواز خود را آغاز کرده و پس ۱ ساعت وارد تهران می شود .

مدت پرواز ماهشهر به تهران کاسپین ۱ ساعت می باشد .

حداکثر بار مجاز در پروازهای ماهشهر کارون

هواپیمایی کارون در مسیر ماهشهر تهران ماهشهر خود به مسافران اجازه حمل ۱ چمدان ۲۰ کیلویی در قسمت بار و ۱ چمدان ۷ کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

 

بلیط چارتر تهران ماهشهر قشم ایر

قشم ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به ماهشهر ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه ماهشهر ( MRX )

برنامه پروازهای تهران تا ماهشهر با قشم ایر

پروازهای قشم ایر تهران ماهشهر هفته ای ۱ بار در روزهای ۵ شنبه انجام می شود .

قشم ایر در روزهای ۵ شنبه با شماره پرواز ۱۲۳۰ در ساعت ۰۶:۵۰ صبح به سمت ماهشهر پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت ۰۷:۵۰ وارد ماهشهر می شود .

مدت زمان پرواز تهران به ماهشهر قشم ایر ۱ ساعت می باشد .

برنامه پروازهای ماهشهر به تهران قشم ایر

در مسیر برگشت ماهشهر به تهران نیز همانند رفت هفته ای ۱ بار ۵ شنبه پرواز انجام می شود .

پروازهای ماهشهر به تهران قشم ایر با شماره ۱۲۳۱ در ساعت ۱۴:۳۰ پرواز خود را آغاز کرده و در سات ۱۵:۳۰ وارد تهران شود .

مدت پرواز ماهشهر به تهران قشم ایر ۱ ساعت می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای ماهشهر قشم ایر

هواپیمایی کارون در مسیر ماهشهر تهران ماهشهر خود به مسافران اجازه حمل ۱ چمدان ۲۰ کیلویی در قسمت بار و ۱ چمدان ۷ کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

 

خرید آنلاین بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به گرگان و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به مراغه Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به مراغه
خرید بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه Next post خرید بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه