خرید بلیط هواپیما تهران به چابهار

خرید بلیط هواپیما تهران به چابهار

خرید بلیط هواپیما تهران به چابهار

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمت شما عزیزان هستیم با خرید بلیط هواپیما از تهران به چابهار .ما با قرار دادن رنج قیمت ها،شماره تماس،ادرس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما اسان تر خواهیم کرد.از اینکه تا اخر این پست ما رو همراهی میکنید و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید صمیمانه سپاس گذاریم.

خرید بلیط هواپیما از تهران به چابهار

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به چابهار و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به چابهار

خرید بلیط چارتر هواپیما تهران به چابهار

بلیط چارتر هواپیما تهران به چابهار

اگر مقصد سفری شما پرواز تهران به چابهار است و اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما می گردید پیشنهاد ما به شما خرید بلیط چارتر هواپیما تهران به چابهار است. بلیط های چارتر هواپیما تهران به چابهار همیشه ارزان ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما را دارند؛ البته بعد از بلیط های لحظه آخری!

بلیط های لحظه آخری مانند بلیط های چارتر نیست که از قبل توسط شرکت چاتر کننده خریداری شوند و در اختیار مسافران قرار بگیرند، بلکه می تواند بلیط چارتر و یا سیستمی باشد که در یک مقصد پروازی؛ مثلا پرواز تهران به چابهار؛ باقی مانده است و ایرلاین ها بدنبال فروش آن هستند تا صندلی خالی در مقصد پروازیشان باقی نماند.

سفر به چابهار

منطقه آزاد چابهار، مهمترین شهر جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان، بندری اقیانوسی و دورترین نقطه ایران از پایتخت است. چابهار یکی از هفت منطقه آزاد ایران است که از شمال به شهرستان‌های ایرانشهر و نیکشهر، از جنوب به دریای عمان، از شرق به پاکستان و از غرب به استان های کرمان و هرمزگان محدود می شود. چابهار در کرانه اقیانوس هند و دریای مکران واقع شده است و از مناطق آزاد بازرگانی ایران محسوب می شود.

بندر چابهار از اهمیت استراتژیک به سزایی برخوردار است و یکی از مهمترین چهارراه های کریدور بازرگانی جهانی است. اسکله های شهید کلانتری و شهید بهشتی در بندر چابهار، ظرفیت تخلیه و بارگیری ۱۵ تا ۲۰ هزار تن کالا را دارند.

مساحت چابهار

مساحت چابهار بالغ بر ۱۱ کیلومتر مربع است. این بندر در ۲۲۸۶ کیلومتری تهران قرار گرفته و فاصله هوایی آن تا تهران ۱.۴۵۳ کیلومتر است.
خلیج چابهار، بزرگترین خلیج ایران در سواحل دریای عمان است و نزدیکترین آبراه به اقیانوس هند محسوب می شود.
این شهر علاوه بر موقعیت بازرگانی از لحاظ طبیعی و تاریخی نیز حائز اهمیت است.
چابهار به چهار بخش تقسیم می شود: ۱- بخش قدیمی و جدید ۲- بخش ساحلی مخصوص لنج های ماهیگیران ۳- منطقه آزاد تجاری و صنعتی ۴- اسکله بارگیری و تخلیه بار

آب و هوای چابهار

چابهار آب و هوایی معتدل دارد از این رو آن را با نام« چهار بهار» یه همان چابهار می‌شناسند. در هر فصلی از سال که به این شهر سفر کنید هوایی مانند بهار دارد. همجواری چابهار با دریا و اقیانوس هند، بادهای موسمی که از شبه قاره هند می وزند، و نزدیکی آن به عرض های جغرافیایی پایین، آن را به شهری با آب وهوای گرمسیری معتدل تبدیل کرده است. چابهار تابستان هایی خنک و زمستان هایی گرم دارد. چابهار گرم ترین زمستان های ایران را دارد و در عین حال در فصل تابستان، خنک ترین بندر جنوبی ایران محسوب می شود. میانگین بارش سالیانه در این شهر کمتر از ۲۰۰ میلی متر است. بیشینه دمای این شهر در طول سال، ۳۱ درجه سانتیگراد، کمینه دمای آن ۱۹ درجه سانتیگراد و متوسط دمای سالیانه آن ۲۶ درجه سانتیگراد است.
به طور کلی آب و هوای چابهار در طول سال تغییر چندانی نمی کند، و تنها در دو ماه از سال، یعنی ماه های اردیبهشت و خرداد، دمای هوا بالا می رود.

فرودگاه چابهار

فرودگاه چابهار یا همان فرودگاه کنارک فرودگاهی کوچک در شهرستانی با همین نام است که به دلیل فاصله نزدیک با بندر راهبردی چابهار، پروازهای فراوانی از طریق آن انجام میشود. با این حال به دلیل اینکه فرودگاه کنارک در حال حاضر با کمبود امکانات و مساحت اندک مواجه است و گنجایش و توانایی خدمت رسانی در این منطقه مهم بازرگانی را ندارد، قرار است به زودی فرودگاه بینالمللی چابهار در منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار ساخته شود.
فرودگاه فعلی چابهار دارای دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و بینالمللی، دو باند پروازی به طول ۳۷۸۵ و ۲۷۴۳ متر و به عرض ۴۵ متر است و قابلیت پذیرش هواپیماهای پهن پیکری نظیر ایرباس ۳۸۰ را دارد. همچنین، باند فرودگاه چابهار برای انجام پروازهای شب نیز تجهیز شده است.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چابهار

همجواری چابهار با دریا و نزدیکی به مدار رأس السرطان و مسیر جبهههای استوایی موجب شده تا این شهر دارای آب هوایی گرمسیری معتدل با رطوبت نسبی باشد. پس همانطور که گفتیم بندر چابهار شهری همیشه بهار است به گونه ای که شاید بتوانیم بگوییم این شهر اصلا پاییز و زمستان ندارد. از این رو تمام فصول سال می تواند بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چابهار برای شما و سفر به سیستان و بلوچستان باشد.

 

در نکواوج بیشتر بخوانید:

خرید بلیط هواپیمای چابهار به تهران

پرواز تهران چابهار ایران ایر

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران چابهار و اطلاعات پرواز تهران چابهار ( قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تهران چابهار ایران ایر Iran Air Airlines ) :

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به چابهار ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه چابهار ( ZBR )
برنامه پرواز ایران ایر تهران چابهار تهران ( قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران ) :

پروازهای هفتگی از چابهار به تهران و تهران به چابهار بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار چارتری و خرید اینترنتی

پرواز تهران چابهار کیش ایر

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران چابهار و اطلاعات پرواز تهران چابهار ( قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار ) بوسیه هواپیمایی کیش ایر ( پرواز تهران چابهار کیش ایر Kish Air Airlines ) :

کیش ایرلاینفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به چابهار ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه چابهار ( ZBR )
برنامه پرواز کیش ایر تهران چابهار تهران ( قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران ) :

پروازهای هفتگی از چابهار به تهران و تهران به چابهار بوسیله کیش ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار چارتری و خرید اینترنتی

پرواز تهران چابهار کاسپین

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران چابهار و اطلاعات پرواز تهران چابهار ( قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار ) بوسیه هواپیمایی کاسپین ( پرواز تهران چابهار کاسپین Caspian Airlines ) :

کاسپینفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به چابهار ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه چابهار ( ZBR )
برنامه پرواز کاسپین تهران چابهار تهران ( قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران ) :

پروازهای هفتگی از چابهار به تهران و تهران به چابهار بوسیله کاسپین انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار چارتری و خرید اینترنتی

پرواز تهران چابهار آسمان

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران چابهار و اطلاعات پرواز تهران چابهار ( قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار ) بوسیه هواپیمایی آسمان ( پرواز تهران چابهار آسمان Aseman Airlines ) :

آسمانفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به چابهار ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه
فرودگاه چابهار ( ZBR )
برنامه پرواز آسمان تهران چابهار تهران ( قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران ) :

پروازهای هفتگی از چابهار به تهران و تهران به چابهار بوسیله آسمان انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار چارتری و خرید اینترنتی

پرواز تهران چابهار زاگرس

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران چابهار و اطلاعات پرواز تهران چابهار ( قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار ) بوسیه هواپیمایی زاگرس  ( پرواز تهران چابهار زاگرس Zagros Airlines ) :

زاگرسفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به چابهار ۱ ساعت و ۰۰ دقیقه

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما چابهار به تهران

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به چابهار و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به چابهار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت Previous post خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت
خرید بلیط هواپیما تهران به نجف چارتر Next post خرید بلیط هواپیما تهران به نجف چارتر