خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله

خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله

خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله

با سلام خدمت همراهان خوب نکو اوج فارس در خدمتتون هستیم با پست خرید بلیط هواپیما تهران به کلاله.با قراردادن رنج قیمت ها ،ادرس ها، شماره تماس و نحوه ی رزرو دسترسی رو برای شما عزیزان اسان تر کنیم. امیدواریم تا اخر این پست مارو همراهی کنید .از اینکه نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید سپاس گزاریم.

بلیط هواپیما تهران به کلاله

جهت خرید و رزرو تور و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما و سایر تور ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۷۱-۳۸۴۳۰۰۳۵

۰۹۱۷۵۱۱۸۵۱۷

۰۹۱۷۳۱۴۶۵۲۰

 

برای خرید و مشاهده لیست پروازهای تهران به کلاله و قیمت آن ها به لینک زیر مراجعه کنید.

بلیط هواپیما از تهران به کلاله

خرید بلیط اینترنتی هواپیما تهران به کلاله

کلاله مرکز شهری با همین نام در قسمت شرقی استان سرسبز گلستان قرار است. بسیار از مردم عشایر اکراد شمال خراسان در فصل کوچ به این شهر عزیمت می کنند. تنوع فرهنگی جالبی در این شهر وجود دارد و شامل مردمان فارس، ترکمن، کرمانج، سیستانی، بلوچ، کاشمری، ترک و خراسانی می باشد. بیش از ۶۱ درصد مردم این شهرستان را اهالی ترکمن و ۳۱ درصد نیز مردم سیستان و ۸ درصد باقی مانده را سایر اقوام تشکیل داده اند. این ترکیب قومیت هیچ خللی در نظم و همدلی مردم ایجاد نکرده و چه بسا باعث اتحاد و دوستی بیشتر میان آنها نیز گشته است.

مسافرت به کلاله

این شهر طبیعتی زیبا و بکر دارد که در تمام ایام سال این زیبایی را در حالت های مختلفی حفظ کرده و چشم هر بیننده ای را به خودش خیره می کند. کلاله، قدمتی نچندان طولانی دارد و سال ها پیش تنها یک روستا در استان گلستان بشمار می آمد که در نزدیکی روستای آیدرویش قرار  داشت و در سال ۱۳۳۳ جز شهر و در نهایت سال ۱۳۱۶ آن را به عنوان بخش معرفی کردند. در سال ۱۳۷۹ از مینو دشت جدا شد و اکنون یک شهرستان مستقل محسوب می شود.

شغل و حرفه اصلی مردم کلاله کشاورزی و دامپروری است. یکی دیگر از کارهایی مردم در آن تخصص خاصی دارند، مربوط به پروش اسب های اصیل ترکمن می باشد که جذب گردشگر از سراسر ایران را در پی دارد.

معرفی فرودگاه کلاله

فرودگاه کلاله در سال ۱۳۵۰ در دوران حکومت پهلوی به منظور انجام پروازهای خصوصی و پروازهای شرکت خدماتی مربوط به وزارت کشاورزی احداث شد.

در اینجا امکانات مربوط به پروازهای بدنه متوسط  مانند باندی به طول دو کیلومتر و عرض ۳۰ متر، سیستم کمک ناوبری NDB، برج مراقبت، بخش های مربوط به آتش نشانی و امنیت و… وجود دارد.

تا پیش از سال ۱۳۸۴ این فرودگاه به وسیله هیئت امناﺀ مدیریت می شد که آنها در سال ۱۳۷۴ با به پرواز در آوردن هواپیمای فوکر ۲۷ از شرکت هواپیمایی صها عملا این فرودگاه را به کار گرفتند.

با توجه به ظرفیت های بالایی که این فرودگاه داشت در سال ۱۳۸۴ شرکت فرودگاه های کشور تصمیم گرفت که مدیریت آن را بر عهده بگیرد. از آن سال به بعد اقدامات قابل توجه ای جهت توسعه و پیشرفت فرودگاه کلاله صورت گرفت. در سال ۱۳۹۱ با تلاش های مدیران و اداره کل فرودگاه های استان گلستان این فرودگاه آماده بهره برداری کامل برای جابجایی مسافران شد

قیمت بلیط هواپیما تهران به کلاله

پرواز تهران کلاله ایران ایر

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران کلاله و اطلاعات پرواز تهران کلاله ( قیمت بلیط هواپیما تهران کلاله ) بوسیه هواپیمایی ایران ایر ( پرواز تهران کلاله ایران ایر Iran Air Airlines ) :

ایران ایرفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به کلاله ۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
فرودگاه کلاله ( KLM )
برنامه پرواز ایران ایر تهران کلاله تهران ( قیمت بلیط هواپیما کلاله تهران ) :

پروازهای هفتگی از کلاله به تهران و تهران به کلاله بوسیله ایران ایر انجام می شود

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران کلاله چارتری و خرید اینترنتی

 

پرواز تهران کلاله معراج 

آگاهی از لیست پروازهای داخلی تهران کلاله و اطلاعات پرواز تهران کلاله ( قیمت بلیط هواپیما تهران کلاله ) بوسیه هواپیمایی معراج ( پرواز تهران کلاله معراج  Meraj Airlines ) :

معراجفرودگاه مهر آباد تهران ( THR )مدت زمان پرواز از تهران به کلاله ۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
فرودگاه کلاله ( KLM )
برنامه پرواز معراج تهران کلاله تهران ( قیمت بلیط هواپیما کلاله تهران ) :

پروازهای هفتگی از کلاله به تهران و تهران به کلاله بوسیله معراج انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بلیط هواپیما از تهران به نوشهر Previous post خرید بلیط هواپیما از تهران به نوشهر
خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر Next post خرید بلیط هواپیما تهران به ایرانشهر